Батькам

Шановні батьки!

Увага! Відповідно до Концепці профільного навчання освітній процес в 10-х класах у 2020/2021 навчальному році буде здійснюватись за профілямі:
– філологічний (українська філологія)
– математичний.

Шановні батьки!

Більше порад та корисної інформації ви можете знайти за посиланням:

Загальнонаціональний карантин продовжено до 24 квітня – рішення Уряду

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

“З огляду на ситуацію у світі, таке рішення було очікуваним. Наразі терміни карантину можуть знову змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на більш пізні дати. Однак воно обов’язково відбудеться. Це також змінить терміни проведення вступної кампанії. Наразі ми маємо декілька можливих сценаріїв розвитку подій. Сподіваюсь, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх суспільству з чітким таймінгом”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки Єгор Стадний.

Також передбачаються зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладна інформація про це буде оприлюднена на сайті МОН завтра, 26 березня 2020 року.

Нагадуємо, що з 12 березня 2020 року рішенням Уряду в Україні було запроваджено карантин для усіх закладів освіти.

Також повідопляємо
Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2019/2020 навчальному році

Шановні батьки!
З метою попередження розповсюдження нової короновірусної інфекції (COVID-19) на території міста Києва, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, призупиняється освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності міста Києва (Протокол засідання Постійної комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій “Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)”).
Адміністрція школи І-ІІІ ступенів №101 повідомляє, що з 12.03.2020р. по 27.03.2020р. тимчасово призупинено освітній процес у закладі освіти.
Про вихід на навчання буде повідомлено додатково.

Відбір та замовлення підручників 2, 6, 11 класів на 2019-2020 навчальний рік