Батькам

Замовлення електронного учнівського квитка

Знову зручні покращення! Тепер ви можете замовити електронний учнівський квиток дитині.Подбайте про безоплатний проїзд ваших школярів в муніципальному транспорті до початку навчального року.

Не потрібно нікуди йти, все дуже просто:

🟪 Зареєструйтеся в системі scard.kyivcity.gov.

🟪 Знайдіть у системі дані про свою дитину та приєднайте її картку до свого акаунту.Діти ростуть швидко, тож не забудьте завантажити актуальне фото дитини.

🟪 Сформуйте замовлення учнівського е-квитка та отримайте рахунок на сплату.

🟪 Сплатіть замовлення (онлайн або через банк).

Ви можете спостерігати за етапами виготовлення е-квитка учня у своєму особистому кабінеті. Навчальний рік близько. Потурбуйтесь про е-квиток зараз, щоб він міг потурбуватись про проїзд вашої дитини в новому навчальному році.

Діліться досвідом та зауваженнями щодо нового сервісу на е-почту support.children@kyivcity.gov.ua

Ми з радістю відкриваємо свої двері та запрошуємо майбутніх 10класників до нашої школи! 
Відповідно до Концепції профільного навчання освітній процес в 10-х класах у 2021/2022 навчальному році буде здійснюватися за профілями:

  • філологічний (українська філологія)
  • філологічний (англійська філологія)
  • математичний.
    Тож не зволікай! Обирай профіль, у якому хочеться розвиватися та приєднуйся до нас!

📝ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ📝
“Освітній процес 2020/2021”

ШАНОВНІ БАТЬКИ!🙂
🏫Наша школа активно готується до нового 2020\2021
навчального року.
📚Освітній процес обов’язково розпочнеться 1 вересня, але у нових умовах.
🩸01.09 – загальної лінійки не буде, оскільки масові заходи заборонені.
🩸Для здобувачів освіти 2-11 класів о 8.30 відбудеться перший святковий урок у своєму кабінеті. Інші уроки – за розкладом в своїх кабінетах.
🖌️🖌️Відповідно до Постанови МОЗ України № 50 від 22.08.2020 року, тимчасових рекомендацій МОН України, Регламенту відновлення освітнього процесу в закладах освіти міста Києва та з метою безпечного та комфортного перебування усіх учасників освітнього процесу в умовах карантину в закладі освіти було запроваджено низку заходів:
🩸Передбачено 3 різні входи до закладу освіти.
🔻 2-4 класи на 1 урок 08.00-08.15: 2-А,2-Б,2-В, 3-А,3-Б,4-А,4-Б заходять до школи через центральний вхід.
🔻 5-7 класи на 1 урок 08.20-08.35: 5-А,5-Б, 6-А,6-Б,7-А,7-Б заходять до школи через центральний вхід.
🔺 8-9 класи на 1 урок 08.00-08.25 заходять до школи через боковий вхід із внутрішнього подвір’я (праворуч).
🔺 10-11 класи на 1 урок 08.00-08.25 заходят до школи через боковий вхід із внутрішнього подвір’я (ліворуч).
🩸На період карантину вхід до школи є обмеженим для батьків, сторонніх осіб, супроводжуючих ( крім батьків дітей з обмеженими можливостями).
🩸 Для мінімізації контактів упроваджено систему навчання, за якою здобувачі освіти залишатимуться у своєму кабінеті.
🩸Запроваджено усі протиепідемічні заходи (провітрювання кабінетів, вологе прибирання, обробка поверхонь дезінфікуючими засобами тощо).
🩸Запроваджено масковий режим під час перерв,окрім здобувачів освіти 1-4 класів.
🩸Передбачено уроки на свіжому повітрі.
🩸Розроблено схеми руху для здобувачів освіти.
🩸 Затвердженоі графіки провітрювання, графіки вологого прибирання, інструкції – рекомендації щодо миття та гігієнічної обробки рук.
🩸Для масок багаторазового використання обов’язково мати герметичний пакет (zip – пакет/ папка на кнопці) : один для використаної маски, інший – для нової чи запасної.
🩸Батьки зранку проводять термометрію у дитини, оцінюють свій стан здоров’я та стан здоров’я дитини.
🩸При будь-яких ознаках ГРВІ (підвищена температура, нежить, кашель, сильний головний біль тощо) дитину варто ЗАЛИШИТИ ВДОМА!!
🩸Пам’ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я Вашої дитини.
🩸Якщо здобувач освіти став почувати себе погано, він має негайно повідомити про це вчителя-предметника та класного керівника.
🩸При найменших ознаках гострого респіраторного захворювання та у разі підвищеної температури (більше 37.2) дитину відправляють до ізолятора. Інформують про це батьків чи осіб, що їх замінюють. Батьки зобов’язані якомога швидше відреагувати на ситуацію та прийняти узгоджене рішення щодо направлення дитини до закладу охорони здоров’я (у разі необхідності).
🩸Батьки зобов’язані повідомляти, якщо дитина чи члени родини перебували у контакті із хворими на Covid-19.
🩸Батьки мають забезпечити свою дитину питною водою (загальний питний режим у школі заборонений).
🩸 Для здобувачів освіти 1-4 класів визначено різний час початку і закінчення занять з урахуванням організації харчування. Розроблений графік харчування для здобувачів освіти 1-4 класів, пільгових категорій, 5-11 класів за кошти батьків, здобувачів освіти ГПД за кошти батьків. Розміщення за столом не більше 4 осіб.
🩸Батьки забирають дітей після занять та ГПД лише на подвір’ї школи у визначений та узгоджений час.
🩸🩸🩸 Просимо Вас із розумінням поставитися до серйозності ситуації та уникати близького контакту з працівниками закладу, іншими батьками та здобувачами освіти.
🖍️🖍️🖍️ Усі питання щодо організації освітнього процесу, можна з’ясувати в онлайн-режимі.
🩸Педагогічний колектив закладу з нетерпінням чекає на своїх любих здобувачів освіти! Усім зичимо міцного здоров’я та стабільної 36,6 t

Шановні батьки!

Увага! Відповідно до Концепці профільного навчання освітній процес в 10-х класах у 2020/2021 навчальному році буде здійснюватись за профілямі:
– філологічний (українська філологія)
– математичний.

Шановні батьки!

Більше порад та корисної інформації ви можете знайти за посиланням:
https://psyservices101school.wordpress.com/

http://www.school101.kiev.ua/%d0%bf%d1%81%d0%b8%d1%85%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b3%d1%96%d1%87%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d1%96%d0%b4%d1%82%d1%80%d0%b8%d0%bc%d0%ba%d0%b0/

Загальнонаціональний карантин продовжено до 24 квітня – рішення Уряду

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

“З огляду на ситуацію у світі, таке рішення було очікуваним. Наразі терміни карантину можуть знову змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на більш пізні дати. Однак воно обов’язково відбудеться. Це також змінить терміни проведення вступної кампанії. Наразі ми маємо декілька можливих сценаріїв розвитку подій. Сподіваюсь, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх суспільству з чітким таймінгом”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки Єгор Стадний.

Також передбачаються зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладна інформація про це буде оприлюднена на сайті МОН завтра, 26 березня 2020 року.

Нагадуємо, що з 12 березня 2020 року рішенням Уряду в Україні було запроваджено карантин для усіх закладів освіти.

Також повідопляємо
Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2019/2020 навчальному році


Шановні батьки!
З метою попередження розповсюдження нової короновірусної інфекції (COVID-19) на території міста Києва, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, призупиняється освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності міста Києва (Протокол засідання Постійної комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій “Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)”).
Адміністрція школи І-ІІІ ступенів №101 повідомляє, що з 12.03.2020р. по 27.03.2020р. тимчасово призупинено освітній процес у закладі освіти.
Про вихід на навчання буде повідомлено додатково.



Відбір та замовлення підручників 2, 6, 11 класів на 2019-2020 навчальний рік