Дистанційне навчання

Навчання під час карантину триває


Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 22 квітня 2020 року. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

Детальна інформація:
https://mon.gov.ua/ua/news/karantin-prodovzheno-do-11-travnya


Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

“З огляду на ситуацію у світі, таке рішення було очікуваним. Наразі терміни карантину можуть знову змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на більш пізні дати. Однак воно обов’язково відбудеться. Це також змінить терміни проведення вступної кампанії. Наразі ми маємо декілька можливих сценаріїв розвитку подій. Сподіваюсь, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх суспільству з чітким таймінгом”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки Єгор Стадний.

Також передбачаються зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладна інформація про це буде оприлюднена на сайті МОН завтра, 26 березня 2020 року.

Нагадуємо, що з 12 березня 2020 року рішенням Уряду в Україні було запроваджено карантин для усіх закладів освіти.

До уваги учасників освітнього процесу!

Вся інформація про електронні освітні ресурси для здобувачів освіти та вчителів розміщена на сайті Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка:

http://urok.ippo.kubg.edu.ua,

http://ippo.kubg.edu.ua

та на сайті «Столичний центр відкритої освіти» .

Для здобувачів освіти 5-11 класів – вебінар «Як навчатися дистанційно? Відкриті ресурси».  Відеозапис  буде розміщено на порталі ІППО та сайті Департаменту освіти і науки Києва.

З 16 березня 2020 року телеканалом ТРК «Київ» 2 години ефірного часу буде відведено для проведення телеуроків: 4 телеуроки по 30 хвилин з різних предметів спрямовано першочергово для здобувачів освіти випускних 9-х та 11-х класів. Слідкуйте за програмою.

Для здобувачів освіти 5-9 класів на сайті  kievoit.ippo.kubg.edu.ua  розміщено уроки з курсу інформатики, в тому числі профільного рівня навчання інформатики для 10-11 класів з програмування.

Для вивчення окремих тем з української мови та математики здобувачам освіти 11 класів будуть організовані щотижневі вебінари.

На сайті «Столичний центр відкритої освіти»  vo.ippo.kubg.edu.ua  розміщено відкриті електронні освітні ресурси для дистанційного навчання здобувачів освіти.

Для здобувачів освіти і вчителів на Prometheus є безкоштовні онлайн-курси (https://prometheus.org.ua/courses-catalog );
зокрема із підготовки до ЗНО: https://prometheus. org.ua/zno/