Розклад з 08.11.2021

Розклад занять для 5-11 класів на дистаційній формі навчання за посиланням:

Розклад 3-4 класи
Посилання:

Шановні батьки та учні школи!

В зв’язку з обмежувальними протиепідемічними заходами у місті Києві,
з 1 листопада 2021 року освітній процес в школі буде проведений в дистанційному форматі.

Дистанційне навчання — це індивідуалізований процес набуття знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, який відбувається за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників освітнього процесу у спеціалізованому середовищі, що функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.

Школа керується Положенням про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН від 08.09.2020 №1115

Постанова Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2021 р. № 1096 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”

Наказ Департаменту освіти і науки Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністраціїВиконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації №166 від 29.10.2021 Про посилення заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Додаткові освітні ресурси для дистанційного навчання

Нормативно-правова база дистанційного навчання:

• Дотримання нормативно-правового законодавства;
  • Створення внутрішніх нормативних документів (рішення педради, накази) мають регулювати:
    • Організацію освітнього процесу;
    • Види робіт викладачів;
    • Вимоги до електронних освітніх ресурсів;
    • Підходи до якості освіти та критерії її оцінювання;
    • Діяльність психологічних, методичних служб, працівників для психолого-педагогічної та технічної підтримки впровадження дистанційних технологій навчання.

Часові межі онлайн-уроків можуть варіюватися відповідно до предмета та кожної вікової категорії:

• Для учнів 1 – 2 кл. – 10-15 хв;
  • Для учнів 3 – 4 кл. – 15-20 хв;