Досягнення

Моніторинг якості навчання здобувачів освіти

ВІТАЄМО, ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (МІСЬКОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ КПНЗ «КИЇВСЬКА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ» ТА ЇХ КЕРІВНИКІВ З ПЕРЕМОГОЮ!!!!

Відділення української філології та мистецтвознавства
Секція Українська література
Науковий керівник Шаблінська Л.М.
Гасанова Єміна здобувача освіти 10-А класу – І місце
Панченко Діану здобувача освіти 10-А класу – ІІІ місце
Нощенко Ольгу здобувача освіти 10-А класу – ІІІ місце
Лук’яненко Олену здобувача освіти 10-А класу – грамота учасника

Відділення української філології та мистецтвознавства
Секція Мистецтвознавства
Науковий керівник Мельничук Н.П.
Бідюка Даніла здобувача освіти 10-А класу – ІІІ місце

Вітаємо переможців ІІІ етапу (міського) Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів:
Географія
Троценко Петра здобувача освіти 8-А класу-ІІ місце
Гасанова Еміна здобувача освіти 10-А класу – ІІІ місце

Вітаємо призерів ІІ етапу (районного) Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів:
Біологія
Гасанова Еміна здобувача освіти 10-А класу – ІІ місце
Артьомову Марію здобувача освіти 9-А класу – ІІ місце
Англійська мова
Шитакова Івана здобувача освіти 11-А класу – ІІІ місце
Математика
Троценка Петра здобувача освіта 8-А класу –І місце
Історія
Гасанова Еміна здобувача освіти 10-А класу – ІІ місце
Кочетигова Івана здобувача освіти 10-Б класу – ІІІ місце
Сітінського Марка здобувача освіти 11-А класу – ІІІ місце
Зарубіжна література
Січевого Андрія здобувача освіти 8-А класу – ІІ місце
Коломацьку Анастасію здобувача освіти 8-А класу – ІІІ місце
Голубенко Олену здобувача освіти 7-А класу – ІІІ місце
Петрович Назара здобувача освіти 7-Б класу –І ІІ місце
Українська мова та література
Голубенко Олену – здобувача освіти 7-А класу – ІІІ місце
Загоруйко Таїсію здобувача освіти 9-А класу – І місце
Зайцеву Ксенію здобувача освіти 10-Б класу – ІІІ місце
Астрономія
Дубовика Івана здобувача освіти 11-А класу – ІІІ місце
Образотворче мистецтво
Желібу Дар’ю здобувача освіти 6-А класу – ІІІ місце
Гуйван Вікторію здобувача освіти 7-А класу – ІІІ місце
Семенюк Анастасію здобувача освіти 8-В класу – ІІІ місце
Фізика
Габрієляна Артуша здобувача освіти 9-А класу – ІІ місце
Буткова Данила здобувача освіти9-А класу – ІІ місце
Гасанова Еміна здобувача освіти 10-А класу – ІІ місце
Сітінського Марка здобувача освіти 11-А класу – ІІІ місце
Російська мова
Січевого Андрія здобувача освіти 8-А класу – ІІ місце
Коломацьку Анастасію здобувача освіти 8-А класу – ІІ місце
Жердєву Софію здобувача освіти 8-А класу – ІІ місце

Вітаємо призерів ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Томащука Олександра здобувача освіти 3-А класу – ІІ місце
Сітайло Поліну здобувача освіти 3-А класу – ІІ місце
Маліневську Єву здобувача освіти 3-Б класу – ІІ місце
Пастушенко Єлизавета здобувача освіти 3-Б класу – ІІІ місце
Андрійчука Андрія здобувача освіти 4-Б класу – ІІІ місце
Хмару Поліну здобувача освіти 7-А класу – ІІІ місце
Загоруйко Таїсію здобувача освіти 9-А класу – І місце

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
Дубовик Софію здобувача освіти 7-А класу – ІІ місце
Чмихун Олександру здобувача освіти 8-А класу – ІІ місце
Гасанова Еміна здобувача освіти 10-А класу – ІІ місце

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу «Математичного квесту» (початкова школа)
«Математичний калейдоскоп»
Кульбича Дениса здобувача освіти 4-А класу – ІІ місце
Маржан Софію здобувача освіти 4-А класу – ІІ місце
Андрійчука Андрій здобувача освіти 4-Б класу – ІІ місце
Черній Анну здобувача освіти 4-Б класу ІІ – місце
Мартинкова Святослава здобувача освіти 4-Б класу ІІ – місце
«Ерудит»
Кульбича Дениса здобувача освіти 4-А класу – ІІ місце
Маржан Софію здобувача освіти 4-А класу – ІІІ місце
Александрова Кирила здобувача освіти 4-Б класу ІІІ – місце
Мартинкова Святослава здобувача освіти 4-Б класу ІІІ – місце