Інструкція по замовленню учнівського квитка

Замовлення електронного учнівського квитка

Знову зручні покращення! Тепер ви можете замовити електронний учнівський квиток дитині.

Подбайте про безоплатний проїзд ваших школярів в муніципальному транспорті до початку навчального року.

Не потрібно нікуди йти, все дуже просто:

🟪 Зареєструйтеся в системі scard.kyivcity.gov.ua

🟪 Знайдіть у системі дані про свою дитину та приєднайте її картку до свого акаунту.

Діти ростуть швидко, тож не забудьте завантажити актуальне фото дитини.

🟪 Сформуйте замовлення учнівського е-квитка та отримайте рахунок на сплату.

🟪 Сплатіть замовлення (онлайн або через банк).

Ви можете спостерігати за етапами виготовлення е-квитка учня у своєму особистому кабінеті. Навчальний рік близько. Потурбуйтесь про е-квиток зараз, щоб він міг потурбуватись про проїзд вашої дитини в новому навчальному році.

Діліться досвідом та зауваженнями щодо нового сервісу на е-почту support.children@kyivcity.gov.ua

Більш детальна інформація за посиланням: https://my.kyivcity.gov.ua/catalog/education/school/d3646b79-e700-4f0d-89aa-79c61a913c46