З 5 січня до 19 січня 2021 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти буде доступною програма реєстрації охочих узяти участь у пробному ЗНО.

Як повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський:
«Зважаючи на карантинні обмеження, цьогоріч одинадцятикласники зможуть обрати для проходження лише один предмет. Саме ж тестування відбудеться 10 квітня, а результати будуть опубліковані на особистих інформаційних сторінках на спеціальному сервісі 16 квітня», – розповів Валентин Мондриївський.

Він зазначив, що зареєструватися випускники можуть на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти Києва – www.kyivtest.org.ua.

«Також учасники зможуть завантажити тестові зошити з усіх інших навчальних предметів ЗНО-2021 та пройти тестування вдома, що дасть можливість краще підготуватися до справжнього зовнішнього незалежного оцінювання. Для вибору будуть доступні такі предмети: українська мова, українська мова й література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови», – додав Валентин Мондриївський.

Так, усі охочі зможуть ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання: з порядком доступу до пункту тестування й робочого місця, особливостями роботи з бланками відповідей, структурою та змістом тестових зошитів.

Більш детальна інформація за посиланнями:
https://testportal.gov.ua/probne-zno-2021-start-reyestratsiyi/
https://don.kyivcity.gov.ua/news/10863.html

Довідково.
Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 08.10.2020 № 163 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році» – https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/Nakaz-UTSOYAO-163_na-sajt.pdf.

Контакти Київського регіонального центру оцінювання якості освіти: вул. Міста Шалетт, 1-А, м. Київ, 02192; (044) 361-42-17, (044) 360-70-04,krczno@kv.testportal.gov.ua.

Join the conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.