До уваги учасників освітнього процесу!

Вся інформація про електронні освітні ресурси для здобувачів освіти та вчителів розміщена на сайті Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка:

http://urok.ippo.kubg.edu.ua,

http://ippo.kubg.edu.ua

та на сайті «Столичний центр відкритої освіти» .

Для здобувачів освіти 5-11 класів – вебінар «Як навчатися дистанційно? Відкриті ресурси».  Відеозапис  буде розміщено на порталі ІППО та сайті Департаменту освіти і науки Києва.

З 16 березня 2020 року телеканалом ТРК «Київ» 2 години ефірного часу буде відведено для проведення телеуроків: 4 телеуроки по 30 хвилин з різних предметів спрямовано першочергово для здобувачів освіти випускних 9-х та 11-х класів. Слідкуйте за програмою.

Для уздобувачів освіти 5-9 класів на сайті  kievoit.ippo.kubg.edu.ua  розміщено уроки з курсу інформатики, в тому числі профільного рівня навчання інформатики для 10-11 класів з програмування.

Для вивчення окремих тем з української мови та математики здобувачам освіти 11 класів будуть організовані щотижневі вебінари.

На сайті «Столичний центр відкритої освіти»  vo.ippo.kubg.edu.ua  розміщено відкриті електронні освітні ресурси для дистанційного навчання здобувачів освіти.

Для здобувачів освіти і вчителів на Prometheus є безкоштовні онлайн-курси (https://prometheus.org.ua/courses-catalog );
зокрема із підготовки до ЗНО: https://prometheus. org.ua/zno/

Join the conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.