​​Do you speak English? So-so? Упевнені, хочеться краще ніж “соу-соу”.
Сьогодні відводимо час для вивчення англійської! Нехай це стане щоденною корисною звичкою. Вивчаючи по слову на день (± 5 хв.), за місяць ви знатимете вже 30 нових та вмітимете використовувати їх у реченнях 😍

Kyiv EdFest підготував для вас найзручніші та найефективніші ресурси для вивченння. Обирайте:
⚡ British Council. Онлайн-курси Британської Ради з безкоштовними сертифікатами (повністю фінансуються). Безкоштовні онлайн-курси з кращих університетів Великобританії.
https://bit.ly/2JqcHS5
⚡Duolingo. Безкоштовне вивчення англійської у ігровій формі.
https://bit.ly/3agqExu
⚡Англійська для фанатів Гаррі Потера!
https://bit.ly/2WHLwtN
⚡LearnEnglish. Граматику, тести, блоги, інструкції для правильної вимови можна знайти на LearnEnglish. Ресурс пропонує і прості уроки, і ігри, і спілкування у чаті.
https://bit.ly/3agaRio
⚡BBC Learning English. Багато відео та аудіоматеріалів із прикріпленими текстами та транскрипцією ви зможете знайти на BBC Learning English. На цьому ресурсі є дуже цікавий курс історій для дітей. Цікаво, що тут можна читати і новини.
https://bbc.in/2xqKJm5
⚡Livemocha. Підійде, якщо не хочеться слухати нудні лекції, адже це ціла соціальна мережа для тих, хто хоче підтягнути скіли з англійської. Тут можна познайомитись із вчителями, лінгвістами і просто людьми, які хочуть вивчити мову. Також можна знайти напарника, який допомагає тобі з англійською, а ти йому – з українською.
https://bit.ly/39gpeSy
⚡Bussu. Тут теж можна знайти англомовного співрозмовника, а крім англійської можна вивчати ще 10 мов. На цьому ресурсі тизбільших свій лексичний запас та поставиш вимову. Твої вправи перевірятиме носій мови, а ти, у свою чергу, його.
https://bit.ly/2QJSXgh
⚡Мemrise. У ході навчання треба вибрати мем для кращого запам’ятовування слова або створити власний асоціативний образ. Потім потрібно виконати вправи на вибір правильної відповіді і сприйняття слова на слух.
https://bit.ly/2xlBgww
⚡ESLPod. Жива американська англійська мова, багато подкастів, які охоплюють всі сфери життя, завжди присутній гумор. Лексика за рахунок методу подачі досить легко засвоюється і закріплюється.
https://bit.ly/33KfWNj
⚡ЕxamEnglish. Підійде, якщо готуєтеся до міжнародного екзамену з англійської (IELTS, TOEFL, TOEIC).
https://bit.ly/2QEecQv

🎥 Легко, як подивитися фільм
⚡Оroro.tv. Англійська за допомогою фільмів і популярних серіалів. У відеоплеєр вбудований перекладач, в якому потрібно вибрати зручну мову.
https://bit.ly/3bhp52y
⚡Film-english. Сайт вивчення мови за допомогою короткометражок створив викладач англійської Кієран Донахью – лауреат низки престижних освітніх премій у Великобританії.
https://bit.ly/2xjZYxt
⚡TuneintoEnglish. Для меломанів – англійська за допомогою музики. Тут можна записувати тексти пісень під диктовку, співати караоке, знайти вправи до текстів та вгадувати, про яку пісню йдеться по діаграмах.
https://bit.ly/2QGWJqI
⚡Loyalbooks. Більше 7000 безкоштовних аудіокниг англійською мовою.
https://bit.ly/3boTw6P

Join the conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.