Досягнення

ВІТАЄМО, ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (МІСЬКОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ КПНЗ «КИЇВСЬКА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ» ТА ЇХ КЕРІВНИКІВ З ПЕРЕМОГОЮ!!!!

Відділення української філології та мистецтвознавства

Секція Українська література

Науковий керівник Шаблінська Л.М.

Гасанова Єміна здобувача освіти 10-А класу – І місце

Панченко Діану здобувача освіти 10-А класу – ІІІ місце

Нощенко Ольгу здобувача освіти 10-А класу – ІІІ місце

Лук’яненко Олену здобувача освіти 10-А класу – грамота учасника

Відділення української філології та мистецтвознавства

Секція Мистецтвознавства

Науковий керівник Мельничук Н.П.

Бідюка Даніла здобувача освіти 10-А класу – ІІІ місце

Вітаємо переможців ІІІ етапу (міського) Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів:

Географія

Троценко Петра здобувача освіти 8-А класу-ІІ місце

Гасанова Еміна здобувача освіти 10-А класу – ІІІ місце

Вітаємо призерів ІІ етапу (районного) Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів:

Біологія

Гасанова Еміна здобувача освіти 10-А класу – ІІ місце

Артьомову Марію здобувача освіти 9-А класу – ІІ місце

Англійська мова

Шитакова Івана здобувача освіти 11-А класу – ІІІ місце

Математика

Троценка Петра здобувача освіта 8-А класу –І місце

Історія

Гасанова Еміна здобувача освіти 10-А класу – ІІ місце

Кочетигова Івана здобувача освіти 10-Б класу – ІІІ місце

Сітінського Марка здобувача освіти 11-А класу – ІІІ місце

Зарубіжна література

Січевого Андрія здобувача освіти 8-А класу – ІІ місце

Коломацьку Анастасію здобувача освіти 8-А класу – ІІІ місце

Голубенко Олену здобувача освіти 7-А класу – ІІІ місце

Петрович Назара здобувача освіти 7-Б класу –І ІІ місце

Українська мова та література

Голубенко Олену – здобувача освіти 7-А класу – ІІІ місце

Загоруйко Таїсію здобувача освіти 9-А класу – І місце

Зайцеву Ксенію здобувача освіти 10-Б класу – ІІІ місце

Астрономія

Дубовика Івана здобувача освіти 11-А класу – ІІІ місце

Образотворче мистецтво

Желібу Дар’ю здобувача освіти 6-А класу – ІІІ місце

Гуйван Вікторію здобувача освіти 7-А класу – ІІІ місце

Семенюк Анастасію здобувача освіти 8-В класу – ІІІ місце

Фізика

Габрієляна Артуша здобувача освіти 9-А класу – ІІ місце

Буткова Данила здобувача освіти9-А класу – ІІ місце

Гасанова Еміна здобувача освіти 10-А класу – ІІ місце

Сітінського Марка здобувача освіти 11-А класу – ІІІ місце

Російська мова

Січевого Андрія здобувача освіти 8-А класу – ІІ місце

Коломацьку Анастасію здобувача освіти 8-А класу – ІІ місце

Жердєву Софію здобувача освіти 8-А класу – ІІ місце

Вітаємо призерів ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Томащука Олександра здобувача освіти 3-А класу – ІІ місце

Сітайло Поліну здобувача освіти 3-А класу – ІІ місце

Маліневську Єву здобувача освіти 3-Б класу – ІІ місце

Пастушенко Єлизавета здобувача освіти 3-Б класу – ІІІ місце

Андрійчука Андрія здобувача освіти 4-Б класу – ІІІ місце

Хмару Поліну здобувача освіти 7-А класу – ІІІ місце

Загоруйко Таїсію здобувача освіти 9-А класу – І місце

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Дубовик Софію здобувача освіти 7-А класу – ІІ місце

Чмихун Олександру здобувача освіти 8-А класу – ІІ місце

Гасанова Еміна здобувача освіти 10-А класу – ІІ місце

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу «Математичного квесту» (початкова школа)

«Математичний калейдоскоп»

Кульбича Денисаздобувача освіти 4-А класу – ІІ місце

Маржан Софію здобувача освіти 4-А класу – ІІ місце

Андрійчука Андрій здобувача освіти 4-Б класу – ІІ місце

Черній Анну здобувача освіти 4-Б класу ІІ – місце

Мартинкова Святослава здобувача освіти 4-Б класу ІІ – місце

«Ерудит»

Кульбича Денисаздобувача освіти 4-А класу – ІІ місце

Маржан Софію здобувача освіти 4-А класу – ІІІ місце

Александрова Кирила здобувача освіти 4-Б класу ІІІ – місце

Мартинкова Святослава здобувача освіти 4-Б класу ІІІ – місце


Моніторинг якості навчання здобувачів освіти